Członkowie

Martyna "Fiołek" Fijołek

Martyna "Fiołek" Fijołek

Koordynator główy Festiwalu PodRóżni

Prezes Stowarzyszenia "Gildia Sztuki"

Roślina występująca w górach, jak również na wodach otwartych jezior, mórz i oceanów. Cierpi przy nadmiernym nasłonecznieniu, lubi chłodne temperatury i opady śniegu z dala od miejskiego zgiełku. Rzadko zapuszcza korzenie w jednym miejscu - lubi zmiany i wyzwania. Jej marzeniem jest osiąść na parapecie we własnoręcznie wybudowanej, górskiej, drewnianej chacie. Głowa pełna ciągle nowych pomysłów nie pozwala jej się nudzić. Czas dzieli pomiędzy stowarzyszenie, góry, lindy hop... i co jej jeszcze wpadnie do głowy!

Sylwia 'Siama' Wojdyło

Sylwia 'Siama' Wojdyło

Skarbnik Stowarzyszenia "Gildia Sztuki"

Aktywny członek Stowarzyszenia od 6 lat, od 2012 Prezes Stowarzyszenia i organizator 3 edycji Festiwalu Artystycznych Poszukiwań "PRZYSTAŃ". Osoba ambitna, ciekawa świata i kochająca podróże.

Kasia Reczuch

Kasia Reczuch

Zwariowana?- trochę tak!.. Aktywna i zorganizowana? Bardziej... Otwarta na nowe wyzwania, poznawanie nowych ludzi i miejsc? Bardziej się nie da :) Najbardziej uwielbia łączyć pasję do fotografii z pasją do podróżowania, dzielić się tym i zarażać innych jeszcze nieskażonych!

Mati Poślednik

Mati Poślednik

Mati Poślednik przygodę z podróżowaniem zaczął w wieku 13 lat od nauki wspinaczki i wyjazdów pod namiot. Teraz zwiedza świat na wszelkie możliwe sposoby – od wypraw niskobudżetowych po ekskluzywne wyjazdy turystyczne. Na co dzień prowadzi firmę zajmującą się zaawansowanymi technologiami, a w wolnych chwilach pisze relacje i montuje filmy ze swoich podróży. W dorobku ma m.in. Nagrodę Publiczności na XII Międzynarodowym Festiwalu Filmowym „Jedna Minuta”. Jego najnowszym osiągnięciem jest wydanie książki "Mati w Meksyku". Więcej o Matim na jego blogu: www.TROPEMatiego.pl

Kuba

Kuba

Człowiek instytucja… tak by można było powiedzieć gdyby było to prawdą 🙂 Poradzi dobrym słowem, pomoże, jak tylko znajdzie czas. Lubi koszule w kratę, nie lubi fryzjerów i dentystów. Brodę goli tylko, jak przegra zakład. Napływowy Szklarskoporębianin, ale bardziej górski niż większość górali. Członek Klubu Górskiego Olimp AWF Wrocław. Jak coś od niego potrzeba, a akurat chowa się przed fryzjerem, tam można o niego popytać. Pewnie szlaja się po szlakach.

Andrzej Banach

Andrzej Banach

Podróżnik, student i działacz społeczny. Podróżami zarazili go rodzicie już w dzieciństwie. Od małego podróżował po Polsce i Europie. Jako 8 latek zwiedzał Rzym razem ze swoją maskotką - wielbłądem (i oczywiście rodzicami), zachwycając się pięknem tego starożytnego miasta. Od tamtej chwili wolny czas chciał spędzać jedynie podróżując i uprawiając sport (co często się odbijało w nauce). Kiedy usłyszał o festiwalu, wiedział, że nie może się on odbyć bez jego wkładu. Swoje pasje stara się realizować na codzień uczestnicząc w wielu akcjach społecznych.

Grzesio Demczyszak

Grzesio Demczyszak

Człowiek jest wart tyle, ile przeżył, a świat jest zbyt mały, aby spędzić życie w jednym miejscu. Dlatego staram się, by każdy mój dzień był przygodą. Jestem niewyżyty, niepokorny i nienasycony (jakkolwiek to brzmi).

Ania Baczulis

Ania Baczulis

Umysł ścisły, uwielbia tańczyć, szwędać się po górach oraz podróżować, najbardziej w jak najmniejszym, ale zgranym gronie. Marzą jej się dalekie podróże dookoła świata, a pewnego dnia chciałaby rzucić pracę i pojechać w nieznane. W Stowarzyszeniu działa przy organizacji Festiwalu PodRóżni. Zajmuje się tam głównie jego wirtualną częścią.

Zielin

Zielin

Absolwent architektury, jego zamiłowania to podróże i autostop. Lubi włóczyć się po górach, poznawać nowych ludzi, ma tysiąc pomysłów na minutę, zawsze się targuje i potrafi zrobić coś z niczego. Kiedyś wyruszy dookoła świata.

Kasia Sipowicz

Kasia Sipowicz

Od nienawiści do miłości - jest bohaterką klasycznego romansu, tylko wybrankiem, zamiast umięśnionego bruneta, są góry. Wychodzi z założenia, że żeby poznać jakąś kulturę, należy… zjeść coś lokalnego. Nie boi się nowych wyzwań – w końcu to kolejna przygoda! Raz złapie za ukulele, raz za zenitha, a raz podejmie się współorganizacji festiwalu.

Michał Klikowicz

Michał Klikowicz

Uśmiech! Moc! Fitness! Sport! Te słowa Dalajlamy są dewizą życiową Michała. Od podróży na Krym pozostały mu zamiłowanie do odkrywania nieznanego, pragnienie podejmowania nowych wyzwań i bujne bokobrody. Lubi aktywnie spędzać czas. W Stowarzyszeniu działa przy organizacji Festiwalu PodRóżni. Zrobił tam błyskotliwą karierę, od szofera do odpowiedzialnego za kontaktowanie się z partnerami.

Monia

Monia

Ewelina (sekcja warsztaty)

Ewelina (sekcja warsztaty)

Przyszła Pani Weterynarz, miłośniczka lindy hop i teatru. Póki co podróżniczka głównie lokalna: odkrywa uroki polskich Parków Narodowych i Podlasia. Ulubiona forma podróżowania: rajdy konne. Przy organizacji Festiwalu działa w sekcji warsztatów.

Arleta

Arleta

Lokalna patriotka, uwielbia Sudety, choć nie ukrywa, że od czasu do czasu nawiązuje krótkie romanse z Beskidami. Jak podróże, to i te małe, i te duże. A co lubi w podróżowaniu? Poznawanie nowych ludzi oraz ich kultury, obyczajów, tradycji.

Jest fanką książki w wersji papierowej, nie przepada ze korzystaniem z takich wynalazków jak ebook, czy inny audiobook ;) Kocha literaturę faktu, choć nie stroni od beletrystyki czy kryminału.

Na co dzień pracuje w Instytucji Państwowej, angażuje się w działalność Związków Zawodowych, działa w dwóch stowarzyszeniach. W wolnym czasie spotyka się z przyjaciółmi, najchętniej w kinie lub w teatrze.

Bartek

Bartek

Krzysiek Rodak

Krzysiek Rodak

Kasia Litwin

Kasia Litwin